Paykasa Kart Güvenli Mi ?

Paykasa ödeme sistemi ingiltere merkezli bir şirketin sunduğu ve son yıllarda daha fazla aktif olan ödeme yöntemidir. ön ödemeli sanal kartların arasında yer alan Paykasa ile güvenli ve hızlı ödeme kriterleri temel alınmıştır. ülkemizde son senelerde birçok firma vasıtası ile satılması, alışveriş sitelerine ve bahis sitelerine ödeme yöntemi şekilde eklenmesi karta olan ilgiyi bir hayli artırmaktadır. bununla birlikte komisyon farkının az olması ve Euro nakit birimi baz alınarak verilmesi bir adım daha öne çıkarmıştır diyebiliriz.

PAYKASA GÜVENİLİR Mİ ?

paykasakart.png

Güvenli Paykasa Kart Satın Al

Paykasa ödeme yöntemi insanlarda ilk intiba olarak Paykasa güvenilir mi düşüncesini uyandırmaktadır. sebebi ise zamanımız şartlarına bağlı şekilde internet kullanımının aşırı çok olduğunu biliyoruz. ayrıca dolandırıcılık vakalarına herkes şahit olmaktadır. aslında Paykasa kart kullanımı bu açıdan ayrı bir noktada değerlendirilebilir. çünkü kartın çıkış noktası ve amacı tam olarak internet dolandırıcılığının önüne geçmek üzerine olmuştur. internetten alışveriş yapan müşterilerin ne istediklerini bilen, yaşanılan sorunları inceleyen ve bunların tamamını tek bir kartta toplayan firma hizmet standartlarını her gün arttırıyor. bilhassa sunduğu avantajlar içinde güvenilirlik ilk sıralarda yer alıyor. Paykasa kart satın alarak sizlerde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Paykasa resmi sitesi başta olmak üzere ayrıcalıklı kuruluşların sitelerinden de temin edilebiliyor. Elbette bunu tüm ödeme alternatifleri için söylemek olası. lakin düzmece siteler ve satıcılar vesilesiyle dolandırıcılığa maruz kalan çok sayıda internet kullanıcısı olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla Paykasa güvenilir mi sorularını çürütmeye bu noktada başlamış. Resmi sitesinde yasal şekilde satış yapan sitelerin bir listesini yayınlamış. Böylece Paykasa kart satın almak isteyen müşteriler evvela buradan güvenilir siteleri buluyor, kartlarını korkusuzca alıp istedikleri alışveriş sitesinde kullanıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s